PL  |  EN

BÜCHI Labortechnik AG

Od ponad 80 lat BUCHI jest wiodącym producentem rozwiązań technologicznych dla R&D, kontroli jakości i produkcji na całym świecie. BUCHI dostarcza aparaturę dla przemysłu farmaceutycznego, chemicznego, spożywczego, badań środowiskowych oraz środowiska akademickiego.

Rozwiązania wielu zastosowań

Rozwiązania BUCHI spełniają potrzeby najbardziej wymagających klientów na całym świecie. Są to m.in. wyparki laboratoryjne, przemysłowe, odparowanie równoległe, suszenie rozpyłowe, aparaty do badania temperatury topnienia i wrzenia, ekstrakcji, destylacji i mineralizacji oraz spektroskopii w bliskiej podczerwieni NIR.

Kluczowe przesłanie dla naszych klientów

„Jakość w Twoich rękach” to przewodnia zasada, która kształtuje filozofię i działania BUCHI. Stanowi ona nieustanne wyzwanie dla BUCHI do świadczenia wyjątkowych usług, precyzyjnie dostosowanych do potrzeb naszych klientów i oferujących wyraźną wartość dodaną.

Jakość w Twoich rękach

Wszystkie produkty BUCHI są zgodne z filozofią "Jakość w Twoich rękach". BUCHI dąży do opracowywania solidnych, inteligentnie zaprojektowanych produktów i rozwiązań, które są wygodne i łatwe w użytkowaniu - wszystko to w celu zaspokojenia potrzeb klientów w najwyższym stopniu.