PL  |  EN

O firmie

LPP Equipment Warszawa jest częścią szwajcarskiej Grupy LPP, działającej na terenie 10 państw Europy Wschodniej. Poza Warszawą biura przedstawicielskie znajdują się w Pradze, Ljubljanie, Budapeszcie i Wilnie.

Od ponad 20 lat stanowimy łączące ogniwo pomiędzy producentami sprzętu i użytkownikami, dla aplikacji w skali laboratoryjnej, półtechnicznej i produkcyjnej. Nasi wysoko wykwalifikowani pracownicy są gwarancją zadowolenia naszych klientów podczas całego procesu inwestycyjnego, od doradztwa przedsprzedażnego, instalacji i szkoleń dla użytkowników końcowych po działania posprzedażowe, takie jak wsparcie przy aplikacji, kalibracje, walidacje i serwis.

Naszym celem jest zagwarantowanie najwyższych standardów oferowanego sprzętu, co pozwala użytkownikom osiągać najlepsze możliwe wyniki. Regularne szkolenia u producentów pozwalają naszym przedstawicielom handlowym i serwisantom zapewnić szybką i kompetentną pomoc, nawet w najbardziej złożonych projektach lub naprawach.

Wybierając LPP Equipment Warszawa jako partnera dostarczającego sprzęt laboratoryjny, półtechniczny i procesowy, mogą Państwo polegać na naszej szerokiej wiedzy specjalistycznej i najwyższej jakości oferowanych produktów i usług.

Wizja firmy

Zadowoleni klienci są stałymi klientami, dlatego też naszym celem jest nawiązywanie długotrwałych relacji przez dostarczanie najwyższej jakości sprzętów laboratoryjnych oraz gwarancję fachowego serwisu. Dążymy do objęcia pozycji lidera w dystrybucji sprzętu w skali laboratoryjnej, pilotażowej i procesowej na terenie Polski. Jednocześnie, chcemy być uważani przez Państwa za firmę rzetelną, uczciwą i wiarygodną. Wierzymy w potencjał naszego rynku i chcemy dalej się rozwijać dla naszych klientów, dostawców oraz pracowników.

Wizja firmy