PL  |  EN

Schedio SA jest szwajcarską firmą specjalizującą się w projektowaniu i dostawie młynów strumieniowych / mikronizerów (zarówno spiralnych, jak i przeciwbieznych) oraz izolatorów / komór rękawicowych również do sterylnego zastosowania. Schedio oferuje komory rękawicowe / izolatory do młynów strumieniowych, załadunku i rozładunku, dozowania i kilolabów.

Dzięki ponad 10-letniemu doświadczeniu Schedio dostosowuje się do konkretnych potrzeb swoich klientów i zapewnia w pełni dostosowane rozwiązania: każdy aspekt maszyny, od projektu po oprogramowanie i certyfikację, jest dostosowany do specyfikacji danego klienta.

Schedio łączy pasję do opracowywania kreatywnych rozwiązań i wysokiej jakości aplikacji dla przemysłu farmaceutycznego i chemicznego tak, aby projektować i budować maszyny spełniające najwyższe standardy.

Obszary Schedio:

• Tworzenie rozwiązań do pracy z wysoce aktywnymi substancjami czynnymi (HPAPI). Jeden z najnowszych produktów, standardowy SCHAPI, został stworzony do podawania materiału, pobierania próbek i obsługi HPAPI w warunkach pełnego bezpieczeństwa.

• Badania, projektowanie i produkcja izolatorów do zastosowań aseptycznych zgodnie z aktualnymi zasadami GMP i najnowocześniejszą technologią.

Rozwój, produkcja i testowanie najnowocześniejszych technologii redukcji wielkości cząstek do stosowania w dziedzinie zdrowia, farmaceutyki, energii i innych zaawansowanych technologii high-tech.

• Tworzenie systemów sterowania PLC spełniających kryteria 21 CFR część 11 i GAMP 5.

• Projektowanie innowacyjnych rozwiązań dla istniejących systemów w celu spełnienia ulepszonych zasad hermetyzacji (poziom OEB) i poprawy wydajności.